• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень харчоблоку Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31 (2-га черга))

Оголошено тендер

2 880 000.00 UAH
Номер: 0eb7727544244bc784bf2263b9db1578
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-008700-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 880 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень харчоблоку Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31 (2-га черга))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.08.2026 14:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума2 880 000.00 UAH