• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

БФП струменевий Canon GX2040 (або еквівалент), ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.

Закупівля проводиться з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, та з метою реалізації Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 12.12.2006, ратифікована із Заявою Законом України від 03.09.2008 р. № 360-VI. Програма Еразмус+, напрям КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти, в рамках Грантової угоди № 101179602 – EG4HDCEEU4U1 Практика належного врядування: Європейський досвід для України. Реєстраційна картка проекту (програми) № 6393. Учасник (платник ПДВ) повинен визначити ціну тендерної пропозиції, не враховуючи ПДВ, оскільки постачання товарів/послуг у рамках проекту міжнародної технічної допомоги (МТД) не оподатковують ПДВ згідно п.197.11 ст.197 Податкового кодексу України.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 днів назад

24 193.00 UAH без ПДВ
Номер: b6329c51eb4c4de2aab1cba0abe795ba
Внутрішній номер закупівлі: 30013079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-006972-a   
Замовник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Нехай Христина Сергіївна 380664122333 rabota0569@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 193.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 14:08 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 14:08 - 14.08.2026 15:00
Аукціон: 17.08.2026 15:07 - 17.08.2026 15:48
Період кваліфікації: 17.08.2026 15:48 - 20.08.2026 18:19
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 193.00 БФП струменевий Canon GX2040 (або еквівалент), ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.