• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

БФП струменевий Canon GX2040 (або еквівалент), ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.

Оголошено тендер

24 193.00 UAH
Номер: 8d9a696863944d84963f905c526e0cdb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-008677-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Замовник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Очікувана вартість: 24 193.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: БФП струменевий Canon GX2040 (або еквівалент), ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання.
Примітки: Закупівля проводиться з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, та з метою реалізації Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 12.12.2006, ратифікована із Заявою Законом України від 03.09.2008 р. № 360-VI. Програма Еразмус+, напрям КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти, в рамках Грантової угоди № 101179602 – EG4HDCEEU4U1 Практика належного врядування: Європейський досвід для України. Реєстраційна картка проекту (програми) № 6393. Учасник (платник ПДВ) повинен визначити ціну тендерної пропозиції, не враховуючи ПДВ, оскільки постачання товарів/послуг у рамках проекту міжнародної технічної допомоги (МТД) не оподатковують ПДВ згідно п.197.11 ст.197 Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 06.08.2026 14:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
БФП струменевий Canon GX2040 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 17.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума24 193.00 UAH