-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-006939-a
Завершена
8 734 416.67
UAH без ПДВ
Номер:
2bdd9b4a41fa4278a8c242bc2cc4752f
Внутрішній номер закупівлі:
30013044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-006939-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36588183
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛ.ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Наконечна +380384950490 tender.mtve@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 734 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 14:05 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 14:05 - 16.08.2026 08:00
Аукціон:
17.08.2026 13:05 - 17.08.2026 13:34
Період кваліфікації:
17.08.2026 13:34 - 18.08.2026 10:11
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 734 416.67 «ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби. Труби попередньоізольовані та супутні вироби»