• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»

Оголошено тендер

10 481 300.00 UAH
Номер: bc2fd2aafc864d9d9a91a61c2f0c5d72
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-008228-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
Очікувана вартість: 10 481 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 06.08.2026 13:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Труба СТ/ПЕ 377/500 мм
Код ДК 021:2015: 44163121-4 Опалювальні труби
Кількість 420 метр
Період постачання (не задано)
Опора нерух. СТ/ПЕ 377/500 мм
Код ДК 021:2015: 44164300-0 Трубні вироби
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Компенсатор сильфонний "вільний" СТ/ПЕ 377/500мм
Код ДК 021:2015: 44164300-0 Трубні вироби
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Рукав кінцевий 377/500мм
Код ДК 021:2015: 44164300-0 Трубні вироби
Кількість 16 комплект
Період постачання (не задано)
Кільце ущільнююче 500мм
Код ДК 021:2015: 44164300-0 Трубні вироби
Кількість 16 штука
Період постачання (не задано)
Комплект ізоляції стиків термоусадковий 377/500мм
Код ДК 021:2015: 44163240-4 Трубні муфти
Кількість 56 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 481 300.00 UAH