-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монітори пацієнта Osen 8000, Osen 8000В
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-006573-a
Завершена
593 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cae3c5ac6c1e4409b24510a20b539a9e
Внутрішній номер закупівлі:
30012698
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-006573-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000205
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул.Олександра Олеся, будинок 12Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мартинюк Іванна 380979913744 V.zakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
593 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 13:50 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 13:50 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 11:16
Період кваліфікації:
14.08.2026 00:00 - 19.08.2026 08:56
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴593 000.00 Монітори пацієнта Osen 8000, Osen 8000В