-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітори пацієнта Osen 8000, Osen 8000В
Оголошено тендер
634 500.00
UAH
Номер:
1badf11427564eb18aa163b4e94b08ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-008295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000205
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул.Олександра Олеся, будинок 12Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000205
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул.Олександра Олеся, будинок 12Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
634 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монітори пацієнта Osen 8000, Osen 8000В
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування:
06.08.2026 13:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума634 500.00 UAH