• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бетаметазон

Торги не відбулися

3 413.45 UAH без ПДВ
Номер: 7361f2e7ba474da8bfc8feee9ccd6ef6
Внутрішній номер закупівлі: 30011668
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-005544-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ"
Контактна особа: Діана Василівна Кучерява +380966237282 diana.kucheryava.ogvv@gmail.com http://www.oky.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 413.45 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 12:51 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 12:51 - 14.08.2026 00:00
Аукціон: з 14.08.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 413.45 Бетаметазон