-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетаметазон
Оголошено тендер
3 652.39
UAH
Номер:
afe442eb6e114774a9f450875d7ba3c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-007130-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43287790
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Фастівська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43287790
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Фастівська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 652.39 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бетаметазон
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування:
06.08.2026 12:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 652.39 UAH