-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини автомобільні
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-005486-a
Торги не відбулися
612 314.00
UAH без ПДВ
Номер:
98366f687a684128afed25067cf8be02
Внутрішній номер закупівлі:
30011618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-005486-a
Замовник:
1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39010880
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Строкатої Ніни, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна САВІНОВА +380975121619 t.savinova@dsns.gov.ua https://odesa.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
612 314.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 12:49 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 12:49 - 14.08.2026 09:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴612 314.00 Шини автомобільні