-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини автомобільні
Оголошено тендер
612 314.00
UAH
Номер:
eca5ab3d411c4ac380f4124ccad44542
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-006490-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39010880
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Строкатої Ніни, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39010880
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Строкатої Ніни, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
612 314.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини автомобільні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.08.2026 12:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума612 314.00 UAH