-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту лампи операційної, стерилізатора парового, шафи сухожарової, дистилятора, медичної консолі, технічне обслуговування та монтажу системи киснепостачання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-004880-a
Торги відмінено
69 416.67
UAH без ПДВ
Номер:
ca12fd3eefac41d399fce8e47d645ee4
Внутрішній номер закупівлі:
30011019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-004880-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
69 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 12:20 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 12:20 - 14.08.2026 09:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:38
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6c6a41f3500a47c8b43d2ba4d7a00355
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
06.08.2026 14:17 - 17.08.2026 00:00
Дата опублікування:
06.08.2026 14:17
Дата виконання:
17.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴69 416.67 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту лампи операційної, стерилізатора парового, шафи сухожарової, дистилятора, медичної консолі, технічне обслуговування та монтажу системи киснепостачання)