• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту лампи операційної, стерилізатора парового, шафи сухожарової, дистилятора, медичної консолі, технічне обслуговування та монтажу системи киснепостачання)

Оголошено тендер

83 300.00 UAH
Номер: 3698a04322774c379c5fabb94e145b30
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-006011-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 83 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту лампи операційної, стерилізатора парового, шафи сухожарової, дистилятора, медичної консолі, технічне обслуговування та монтажу системи киснепостачання)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.08.2026 12:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума83 300.00 UAH