-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Благоустрій території кварталів військових поховань на міських кладовищах (Капустяне кладовище м. Запоріжжя) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-003611-a
Завершена
2 496 768.35
UAH без ПДВ
Номер:
4a1a09c9119f4b2f9828ee27e54fcb41
Внутрішній номер закупівлі:
30009766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-003611-a
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство "Запорізька ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345780
-
Адреса:
69039, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Солідарності, будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Логвиненко Богдан Сергійович +380612397080 zrs_plan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 496 768.35 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 11:29 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 11:29 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 13:53
Період кваліфікації:
14.08.2026 00:00 - 20.08.2026 09:55
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 496 768.35 Благоустрій території кварталів військових поховань на міських кладовищах (Капустяне кладовище м. Запоріжжя) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)