-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій території кварталів військових поховань на міських кладовищах (Капустяне кладовище м. Запоріжжя) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
2 996 122.02
UAH
Номер:
2bd0844f1d1e49959a14f1a226a1e3b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-004319-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Спеціалізоване комунальне підприємство "Запорізька ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345780
-
Адреса:
69039, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Солідарності, будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство "Запорізька ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345780
-
Адреса:
69039, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Солідарності, будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 996 122.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Благоустрій території кварталів військових поховань на міських кладовищах (Капустяне кладовище м. Запоріжжя) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.08.2026 11:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Благоустрій території кварталів військових поховань на міських кладовищах (Капустяне кладовище м. Запоріжжя)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума2 996 122.02 UAH