-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «Молодіжний форум»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-002024-a
Завершена
108 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0d8f5885104049d09ca8aeaef637a129
Внутрішній номер закупівлі:
30008193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-002024-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
108 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 10:25 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 10:25 - 14.08.2026 06:00
Аукціон:
з 17.08.2026 12:52
Період кваліфікації:
14.08.2026 06:00 - 17.08.2026 09:27
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 000.00 ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «Молодіжний форум»)