-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та проведення заходу «Молодіжний форум»
Оголошено тендер
129 600.00
UAH
Номер:
2f42c368f78c495fa9bec7249a674cc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-001694-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
129 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та проведення заходу «Молодіжний форум»
Примітки:
На виконання резолюції до службової записки з додатками: «Службова + додаток 2.edocx», «Запити. docx» «Обґрунтування_закупівлі.doc», «ПРИКЛАД ДОГОВОРУ.docx», «ТАБЛИЦЯ МОНІТОРИНГУ РИНКУ .docx», «Молодіжний форум.xlsx», «ФІЗИЧНА ОСОБА.pdf», «ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ.pdf», «ФОП .pdf» з визначеною ініціатором очікуваною вартістю закупівлі 108 000,00 грн без ПДВ, потреба в коштах з ПДВ – 129 600,00 грн відповідно до службової записки начальника відділу молодіжної політики Галини Прачковської №30 від 29.07.2026 року
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
06.08.2026 09:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3133 - Забезпечення молодіжними центрами соціального становлення та розвитку молоді та інші заходи у сфері молодіжної політики
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума129 600.00 UAH