-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрої радіоелектронної розвідки "Чуйка3.0"
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-001103-a
Завершена
133 125.00
UAH без ПДВ
Номер:
b1c5809864674e6a8afcc5809e683454
Внутрішній номер закупівлі:
30007287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-001103-a
Замовник:
Високопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26555391
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул.Визволителів,112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Педченко Оксана Валеріївна +380978127097 sr26555391@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
133 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 09:43 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 09:43 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 12:37
Період кваліфікації:
14.08.2026 00:00 - 17.08.2026 14:10
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴133 125.00 Пристрої радіоелектронної розвідки "Чуйка3.0"