-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрої радіоелектронної розвідки "Чуйка3.0"
Оголошено тендер
159 750.00
UAH
Номер:
2ace4c539b584aec804017ab454b130c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-004129-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Високопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26555391
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул.Визволителів,112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Високопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26555391
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул.Визволителів,112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
159 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пристрої радіоелектронної розвідки "Чуйка3.0"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.08.2026 11:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пристрої радіоелектронної розвідки "Чуйка3.0"
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяВисокопільська
Сума159 750.00 UAH