-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків (Відеоуретерореноскоп HD (обмеженого використання) - 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий - 2шт., Уретерореноскоп, кутовий, з інструментальним каналом 5,4 Fr, з двома каналами для рідини - 37112 Жорсткий уретерореноскоп - 1шт.)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-000362-a
Завершена
317 170.00
UAH без ПДВ
Номер:
4e05678d3d1b4851887fe65355df4bf7
Внутрішній номер закупівлі:
30006552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-000362-a
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Максим Мисник +380971341586 vmkccreg_med2@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
317 170.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 08:47 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 08:47 - 14.08.2026 12:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:27
Період кваліфікації:
14.08.2026 12:00 - 17.08.2026 08:42
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴317 170.00 Відеоуретерореноскоп HD (обмеженого використання) - 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий - 2шт., Уретерореноскоп, кутовий, з інструментальним каналом 5,4 Fr, з двома каналами для рідини - 37112 Жорсткий уретерореноскоп - 1шт.