• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Устаткування для операційних блоків (Відеоуретерореноскоп HD (обмеженого використання) - 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий - 2шт., Уретерореноскоп, кутовий, з інструментальним каналом 5,4 Fr, з двома каналами для рідини - 37112 Жорсткий уретерореноскоп - 1шт.)

Оголошено тендер

339 371.90 UAH
Номер: 90657dac45fc467e93f069ef35840542
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-000428-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
Замовник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
Очікувана вартість: 339 371.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Устаткування для операційних блоків (Відеоуретерореноскоп HD (обмеженого використання) - 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий - 2шт., Уретерореноскоп, кутовий, з інструментальним каналом 5,4 Fr, з двома каналами для рідини - 37112 Жорсткий уретерореноскоп - 1шт.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 06.08.2026 08:40
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума339 371.90 UAH