-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради»
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-012626-a
Податок на додану вартість не нараховується, оскільки операції з надання послуг з харчування учнів у закладах загальної середньої освіти звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку надання послуг з харчування дітей у закладах дошкільної освіти, учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 (зі змінами). Одиницю виміру 1 діто/день вважати як одна послуга
Торги не відбулися
2 963 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
5189e76b783540bf91094aabb6a7bc10
Внутрішній номер закупівлі:
30005824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-012626-a
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцька гімназія №17 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26414006
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, Вулиця Гузара Любомира, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лавринюк Ірина Василівна 380958273705 evgenlavryniuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 963 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 20:08 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 20:08 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 11:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 963 700.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради»