-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради»
Оголошено тендер
2 963 700.00
UAH
Номер:
9837c3df106f41e9ab3f030dbf88b175
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-015060-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцька гімназія №17 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26414006
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, Вулиця Гузара Любомира, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцька гімназія №17 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26414006
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, Вулиця Гузара Любомира, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 963 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради»
Примітки:
Податок на додану вартість не нараховується, оскільки операції з надання послуг з харчування учнів у закладах загальної середньої освіти звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку надання послуг з харчування дітей у закладах дошкільної освіти, учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 (зі змінами).
Одиницю виміру 1 діто/день вважати я одна послуга
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.08.2026 18:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума1 935 900.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума1 027 800.00 UAH