-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту службових транспортних засобів марки «Peugeot» за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-012484-a
Торги не відбулися
223 665.00
UAH без ПДВ
Номер:
22218805a8bd42578cd7db0d7c9aa248
Внутрішній номер закупівлі:
30005691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-012484-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Оксаніч +0322586783 zakupivli_lviv_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
223 665.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 19:09 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 19:09 - 13.08.2026 09:00
Аукціон:
з 14.08.2026 13:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴223 665.00 Послуги з поточного ремонту службових транспортних засобів марки «Peugeot» за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання