• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту службових транспортних засобів марки «Peugeot» за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Оголошено тендер

268 398.00 UAH
Номер: 48f93ba817134288a080b5deb79f8bed
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-015001-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Замовник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Очікувана вартість: 268 398.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту службових транспортних засобів марки «Peugeot» за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.08.2026 18:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту службових транспортних засобів марки «Peugeot» за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 35 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума268 398.00 UAH