-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Миколаївський регіон)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-011706-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання Послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків надання Послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
76 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
2d78e61b2af94bc7a65c29e24baa3704
Внутрішній номер закупівлі:
30004906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-011706-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кашубіна Ольга Володимирівна 380991121578 kashubina-ov@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
76 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 16:58 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 16:58 - 13.08.2026 23:00
Аукціон:
з 14.08.2026 11:10
Період кваліфікації:
13.08.2026 23:00 - 20.08.2026 12:31
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 800.00 Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Миколаївський регіон)