• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Миколаївський регіон)

Оголошено тендер

92 160.00 UAH
Номер: 57347cba034b4e67b3565a5555f740f1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-013401-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРПОШТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Очікувана вартість: 92 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Миколаївський регіон)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Дата опублікування: 05.08.2026 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума92 160.00 UAH