-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт сходової клітини житлового будинку за адресою : вул. Вадима Корженка,32 (пошкодженої внаслідок пожежі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-011186-a
Торги не відбулися
341 382.00
UAH без ПДВ
Номер:
cbbba7ca4f024e3d93c9a74844737aaa
Внутрішній номер закупівлі:
30004386
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-011186-a
Замовник:
КП "ЖКС" Порто-Франківський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35303262
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Кіри Муратової,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кочкіна Лариса Ігорівна +380487057423 porto_franko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
341 382.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 16:34 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 16:34 - 16.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴341 382.00 Поточний ремонт сходової клітини житлового будинку за адресою : вул. Вадима Корженка,32 (пошкодженої внаслідок пожежі)