• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт сходової клітини житлового будинку за адресою : вул. Вадима Корженка,32 (пошкодженої внаслідок пожежі)

Оголошено тендер

409 658.00 UAH
Номер: 6b770ec29a904eda8ceea60983253f9c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-013099-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "ЖКС" Порто-Франківський"
Замовник: КП "ЖКС" Порто-Франківський"
Очікувана вартість: 409 658.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт сходової клітини житлового будинку за адресою : вул. Вадима Корженка,32 (пошкодженої внаслідок пожежі)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування: 05.08.2026 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт сходової клітини житлового будинку за адресою : вул. Вадима Корженка,32 (пошкодженої внаслідок пожежі)
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування -кошти підприємства
Сума409 658.00 UAH