-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Сечовина/Азот сечовини , Креатинін , Білірубін (загальний) , Білірубін (прямий), Білок (загальний), Біохімічна контрольна сироватка)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-010323-a
Завершена
47 280.37
UAH без ПДВ
Номер:
ac1c4db5775847229b2b05702bf5ad38
Внутрішній номер закупівлі:
30003522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-010323-a
Замовник:
Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05309392
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доріна Юлія 380669547648 J.Dorina@ukrsportmed.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33696500-0 Лабораторні реактивиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 280.37 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:56 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:56 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 14:09
Період кваліфікації:
13.08.2026 00:00 - 13.08.2026 10:46
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 280.37 Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Сечовина/Азот сечовини , Креатинін , Білірубін (загальний) , Білірубін (прямий), Білок (загальний), Біохімічна контрольна сироватка)