-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Сечовина/Азот сечовини , Креатинін , Білірубін (загальний) , Білірубін (прямий), Білок (загальний), Біохімічна контрольна сироватка)
Оголошено тендер
50 590.00
UAH
Номер:
6a397a002d2a433e96b03b93ba9593f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-012269-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05309392
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05309392
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
50 590.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви
(Сечовина/Азот сечовини , Креатинін , Білірубін (загальний) , Білірубін (прямий), Білок (загальний), Біохімічна контрольна сироватка)
Примітки:
Зміни до Річного плану закупівель 2026 року. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33696500-0 Лабораторні реактиви
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
05.08.2026 15:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік (Загальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2025:3401360 - Розвиток спортивної медицини
Сума50 590.00 UAH