-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП "Барської міської лікарні" по вул. Каштанова 34В в м. Бар, Жмеринського району, Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-010197-a
ДК 021:2015, код 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП "Барської міської лікарні" по вул. Каштанова 34В в м. Бар, Жмеринського району, Вінницької області)
Торги не відбулися
8 536 524.00
UAH без ПДВ
Номер:
44e0a17495b343889853502ea09b68ff
Внутрішній номер закупівлі:
30003402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-010197-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982488
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова, будинок 34B
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайляк Леся Миколаївна +380982273029 barlikarnya@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 536 524.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 16:03 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 16:03 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:46
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 26.08.2026 16:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 536 524.00 Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП "Барської міської лікарні" по вул. Каштанова 34В в м. Бар, Жмеринського району, Вінницької області