-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП "Барської міської лікарні" по вул. Каштанова 34В в м. Бар, Жмеринського району, Вінницької області
Оголошено тендер
10 243 829.00
UAH
Номер:
41a4d45a65dd44ce89b6a44843e6eef2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-011174-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982488
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова, будинок 34B
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982488
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова, будинок 34B
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 243 829.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП "Барської міської лікарні" по вул. Каштанова 34В в м. Бар, Жмеринського району, Вінницької області
Примітки:
ДК 021:2015, код 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП "Барської міської лікарні" по вул. Каштанова 34В в м. Бар, Жмеринського району, Вінницької області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.08.2026 15:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП "Барської міської лікарні" по вул. Каштанова 34В в м. Бар, Жмеринського району, Вінницької області
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяБарська
Сума10 243 829.00 UAH