-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-010088-a
Завершена
750 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
e5dcd543fa9f4c8d8d9bfd918397bd18
Внутрішній номер закупівлі:
30003295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-010088-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41527468
-
Адреса:
54112, Україна, Миколаївська область, селище Благодарівка, Миколаївська область Миколаївський район селище Благодарівка вул. Центральна, б.49В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голінко Андрій Миколайович +380975863643 ang_777@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:54 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:54 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
13.08.2026 11:52 - 13.08.2026 12:15
Період кваліфікації:
13.08.2026 12:15 - 15.08.2026 12:22
Період завантаження договору:
21.08.2026 00:00 - 31.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴750 333.33 Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100)