• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100)

Оголошено тендер

900 400.00 UAH
Номер: 0c049ba457b9486390e3291334608d7b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-011991-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Замовник: Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Очікувана вартість: 900 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 05.08.2026 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБлагодарівка
Сума900 400.00 UAH