-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне забезпечення заходів звуковим забезпеченням та технічним обладнанням
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009362-a
Загальна кількість запланованих заходів становить орієнтовно 15 ( п’ятнадцять заходів)
Торги не відбулися
380 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a741e99310f4496cac728f7e92aaa2a4
Внутрішній номер закупівлі:
30002569
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009362-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА МОЛОДІ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43434119
-
Адреса:
36003, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Київський район МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Лисюра +0532565335 departament-zb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:37 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:37 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Технічне забезпечення заходів звуковим забезпеченням та технічним обладнанням