-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне забезпечення заходів звуковим забезпеченням та технічним обладнанням
Оголошено тендер
456 000.00
UAH
Номер:
beb300e537f44ec49c73ae3575f93040
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-010397-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА МОЛОДІ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43434119
-
Адреса:
36003, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Київський район МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА МОЛОДІ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43434119
-
Адреса:
36003, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Київський район МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
456 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне забезпечення заходів звуковим забезпеченням та технічним обладнанням
Примітки:
Категорія замовника. підприємтсва, установи та організації відповідно до п.3 ч. 1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2026 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3131 - Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України»
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтавська
Сума156 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4082 - Інші заходи в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтавська
Сума300 000.00 UAH