-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Ручки кулькові брендовані)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009275-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-08-03-013343-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.
Торги не відбулися
123 450.00
UAH без ПДВ
Номер:
e7c07c971b7a494d8f3007665791689e
Внутрішній номер закупівлі:
30002475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009275-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єрмакова Валентина Олегівна 380442936367 YERMAKOVA-VO@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 450.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:18 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:18 - 13.08.2026 12:00
Аукціон:
з 14.08.2026 14:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 450.00 Офісне устаткування та приладдя різне (Ручки кулькові брендовані)