• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ручки кулькові брендовані

Оголошено тендер

148 140.00 UAH
Номер: 2ede4f33729045a391147e0b9a40549d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-013343-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 148 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ручки кулькові брендовані
Примітки: Додано до плану.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Дата опублікування: 03.08.2026 16:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума148 140.00 UAH