-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 1-го поверху в операційному блоці в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009076-a
Завершена
1 429 573.19
UAH без ПДВ
Номер:
7528992e9e2043209ba428c064d98704
Внутрішній номер закупівлі:
30002281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009076-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надточій Любов 380462256292 nadtochiy12@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 429 573.19 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:20 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:20 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 12:30
Період кваліфікації:
13.08.2026 00:00 - 14.08.2026 10:34
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 429 573.19 Поточний ремонт приміщень 1-го поверху в операційному блоці в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)