-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 1-го поверху в операційному блоці в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
1 727 229.38
UAH
Номер:
a85ab06fe35646a680ee9ede64ceccbd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-010788-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 727 229.38 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень 1-го поверху в операційному блоці в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до кошторису на 2026 рік та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2026 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума1 727 229.38 UAH