-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-008873-a
Завершена
2 850 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4086b1561af3459098be291ad4f39281
Внутрішній номер закупівлі:
30002086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-008873-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віктор Кузьменко +380372584915 jurist5@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 850 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:04 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:04 - 13.08.2026 01:00
Аукціон:
з 14.08.2026 11:53
Період кваліфікації:
13.08.2026 01:00 - 14.08.2026 12:16
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 850 000.00 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки)