-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки)
Оголошено тендер
3 420 000.00
UAH
Номер:
420cf97fe6444a6ab5e2b5b8195a1d65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-010372-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
05.08.2026 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 420 000.00 UAH