-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюм бавовняний в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-008752-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
2 468 021.08
UAH без ПДВ
Номер:
2a2db7902be6400da284ddb2eee2b07b
Внутрішній номер закупівлі:
30001955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-008752-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Хмара +380564990176 khmara@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
18110000-3 Формений одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 468 021.08 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:00 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:00 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
13.08.2026 14:57 - 13.08.2026 15:26
Період кваліфікації:
13.08.2026 15:26 - 04.09.2026 10:37
Період завантаження договору:
10.09.2026 00:00 - 20.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 468 021.08 Костюм бавовняний в асортименті