-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плити пінополістирольні ПСБ-С
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-008606-a
Завершена
131 785.45
UAH без ПДВ
Номер:
2768464aa50d443390960470b71bf5ad
Внутрішній номер закупівлі:
30001820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-008606-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Штурхацький +380967846208 dimasturhackij26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
131 785.45 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 14:55 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 14:55 - 13.08.2026 07:00
Аукціон:
з 14.08.2026 13:32
Період кваліфікації:
13.08.2026 07:00 - 18.08.2026 10:57
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴131 785.45 Плити пінополістирольні ПСБ-С