• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плити пінополістирольні ПСБ-С

Оголошено тендер

158 142.54 UAH
Номер: 58b51042659f4f2390d354a33bded279
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-010346-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
Замовник: 1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
Очікувана вартість: 158 142.54 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плити пінополістирольні ПСБ-С
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.08.2026 14:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума158 142.54 UAH