-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні. Регенти альбумін, лактат для аналізатора ACCENT-200.
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-008521-a
Завершена
61 823.27
UAH без ПДВ
Номер:
e5e109013087449f98e5ad2915ca7d31
Внутрішній номер закупівлі:
30001726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-008521-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Людмила Степанівна 380677684523,380987683228 pcenter_ekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
61 823.27 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 14:58 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 14:58 - 14.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:20
Період кваліфікації:
14.08.2026 10:00 - 18.08.2026 09:44
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴61 823.27 Регенти альбумін, лактат для аналізатора ACCENT-200.