-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні. Регенти альбумін, лактат для аналізатора ACCENT-200.
Оголошено тендер
66 150.90
UAH
Номер:
2466dd4ed2ef496890444ac1d0223c9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-010281-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
66 150.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні. Регенти альбумін, лактат для аналізатора ACCENT-200.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
05.08.2026 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума66 150.90 UAH