• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Еспандер для КДЮСШ «Динамо»

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 3 дні назад

12 500.00 UAH без ПДВ
Номер: ad54aca1b35d4c78aace0664a6b2fd0a
Внутрішній номер закупівлі: 30000550
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-007341-a   
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Контактна особа: Півнева Наталя 380960190318 npivneva9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 14:12 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 14:12 - 13.08.2026 00:00
Аукціон: з 13.08.2026 13:52
Період кваліфікації: 13.08.2026 00:00 - 01.09.2026 08:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 500.00 Еспандер для КДЮСШ «Динамо»