-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Еспандер для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено тендер
15 000.00
UAH
Номер:
8b5bf9cc04ac441c9d31b07736633cd2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-008853-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Еспандер для КДЮСШ «Динамо»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесу
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.08.2026 14:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Еспандер з ручками
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума15 000.00 UAH